Boğaziçi University
 
 

Haber

 
 
2247 - C Stajyer Araştırmacı Burs Programı (STAR)

 
 
STAR programına başvurmak isteyen lisans öğrencilerinin öncelikle TÜBİTAK Merkez ve Enstitülerinde yürütülen veya TÜBİTAK tarafından desteklenen bir araştırma projesinden kabul alması gerekmektedir. Bir projeden kabul alan öğrenciler Başvuru Belgeleri sekmesinde yer alan "TÜBİTAK Merkez ve Enstitülerinde yürütülen veya TÜBİTAK tarafından desteklenen bir araştırma projesinde görev alacağını gösterir belgeyi proje yürütücüsüne imzalatmalıdır.

Programa başvurmak isteyen lisans öğrencileri TÜBİTAK Merkez ve Enstitülerinde yürütülen veya TÜBİTAK tarafından desteklenen araştırma projelerine star.tubitak.gov.tr adresinden ulaşabilecek. Projesine STAR aracılığıyla lisans öğrencisi alımı yapmak isteyen proje yürütücüleri projelerinin portalda yer alması için star@tubitak.gov.tr adresine mail atabilirler.

2247- C Stajyer Araştırmacı Burs Programı 2020-2 Lisans Öğrencilerine Yönelik Araştırma Bursu Çağrı Duyurusu için tıklayınız

Detaylı bilgi için star@tubitak.gov.tr adresine eposta gönderebilirsiniz.

2247-C Stajyer Araştırmacı Burs Programı 2020-1 COVİD-19 ile Mücadele Çağrısı başvuruları sonlanmıştır, sorularınız için bidebcovid19@tubitak.gov.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Bilgi için: https://www.tubitak.gov.tr/sites/default/files/4000/star_lisans_cagrisi_2-30_kasim_20.10.2020.pdf

 
     
Bu uygulama BÜ BİM Web Birimi tarafından geliştirilmiştir.